Jak probíhá prodej nemovitosti s naší realitkou?
REMAX Prodej nemovitosti

Prodáme i vaši nemovitost
rychle, výhodně a bez starostí

Jsme experti na prodej bytů a domů v Libereckém kraji. S námi bude prodej vaší nemovitosti v dobrých rukou.

Při prodeji nemovitosti vás může jediná chyba stát statisíce v horším případě miliony. Každý krok je potřeba provést přesně a důkladně. U nás máte jistotu, že se vaše nemovitost během několika málo dnů prodá, bez rizik a za maximální cenu. To vše bez záloh a skrytých poplatků. Naše kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní profesionální služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny po dokončení prodeje. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodaří prodat, máte vše zdarma nic neplatíte. To je fér. Co myslíte?

Chci si domluvit nezávaznou schůzku

Nacenění nemovitosti a strategii prodeje u nás neplatíte

Pošlete nám informace o nemovitosti, kterou chcete prodat. Připravíme Vám vhodnou prodejní strategii a ideální cenu, za kterou nemovitost prodáte a neproděláte.

Podklady vám připravíme rychle – bez jakýchkoli závazků a zdarma.

 

Nacenit nemovitost a vypracovat prodejní strategii zdarma

Návod na úspěšný prodej.

Prozradíme vám podle čeho se řídí ti nejlepší makléři. Pro úspěšný prodej jsou zásadní tři kroky. Jde o správnou cenu a skvělou prezentaci a bezchybný právní servis.

Cena nemovitosti

Cena je základ

Každý chce při prodeji bytu dostat co nejvyšší cenu. Nikoho ale nebaví, vystavovat byt měsíce na realitních serverech a přesvědčovat nerozhodné zájemce. Stanovení správné hodnoty je základem úspěšného a rychlého prodeje. Pro kvalitní odhad nemovitosti je potřeba znát lokalitu, stav nemovitosti i realitního trhu a mnoho dalších faktorů. U nás máte jistotu, že dostanete přesný a profesionální odhad.
Byt

Prezentace prodává

Aby se byt prodal za nejvyšší možnou cenu, je potřeba ho dokonale prezentovat. Pomocí home stagingu dokážeme zvýšit hodnotu bytu až o 15 %.  Naši designéři váš byt připraví tak, že na realitních serverech na první pohled zaujme svou kvalitou. Pro úspěch inzerce je atraktivita fotografií zásadní. Ve spolupráci s profesionály proměníme váš domov za pár hodin k nepoznání a zájemci se jen pohrnou.
Právní servis

Bezpečnost nade vše

Kupní smlouva je vrcholem celého procesu koupě nemovitosti ale je často v pořadí až třetí nebo čtvrtou smlouvou, kterou při prodeji podepisujte. Ve smlouvách vás může jedna chyba stát stovky tisíc, v nejhorším případě o nemovitost přijdete. Pokud potřebujete jistotu, že vám kupující zaplatí a že nedojde ke zpronevěře, svěřte raději právní servis specialistovi. 

Jak probíhá prodej nemovitosti?

Chcete prodat byt nebo důmLibereckém kraji nebo Praze? Nechcete s prodejními portály a prohlídkami trávit desítky hodin? Svěřte prodej nám a máte jistotu nejvyšší možné ceny a rychlého prodeje.

 

Odhad ceny

1

Odhad ceny

Odhad ceny je zásadní pro celý proces prodeje. Stanovíme správnou cenu nemovitosti, která dává jistotu rychlého prodeje a zároveň maximálního zisku pro klienta.

Home staging

2

Příprava nemovitosti

Dům nebo byt se před samotným prodejem musí dokonale připravit. Tím se zvýší jeho atraktivita a cena. Zaujme více klientů a rychleji se prodá.

Marketing

3

Marketing

Nemovitostem s vyšší hodnotou nestačí pouhá inzerce, nároční bonitní klienti očekávají dokonalé představení nemovitosti. Vypointovaná a dokonalá prezentace od profesionála vzbudí u klienta emoce. Ta je pak zásadní při jeho rozhodování, zda má či nemá o nemovitost zájem.

 
Inzerce

4

Inzerce

Nastavíme inzerci na všech důležitých placených portálech a sociálních sítích. Víme přesně, kde hledat potenciální klienty pro danou nemovitost a kde inzerovat, aby se rychle a výhodně prodala.

Remax

5

Interní zdroje

Nemovitost zaneseme do vnitřního informačního systému RE/MAX. V rámci skupiny pak vaši nemovitost může nabízet investorům a bonitním klientům všech 1300 makléřů RE/MAX.

6

Organizace prohlídek

První prohlídka je pro zájemce nejdůležitější okamžik, při prodeji nemovitosti. Nemovitost musí na klienta při prohlídce pozitivně zapůsobit, aby o ní projevil zájem. My dokážeme prohlídku dokonale zorganizovat, aby klient nejvíce vnímal její přednosti a cítil se jako doma. 

 
Kontrola zájemců

7

Kontrola zájemců

Potenciální zájemce ověříme, aby nenastal při samotném prodeji nějaký zásadní problém. Případně zájemci pomůžeme rychle vyřídit výhodný úvěr a vám tím ušetřit starosti, které často při prodeji bez realitky vznikají.

Právní servis

8

Smlouvy a prodej

Zajistíme za obě strany veškeré právní a finanční služby související s prodejem. Máme nejlepší daňové poradce a renomované advokáty, kteří se vám budou naplno věnovat. Všechny smlouvy jsou vytvořeny prověřenými advokáty. Takové smlouvy zamezují komplikacím a případným soudním sporům. 

Dokončení prodeje

9

Dokončení prodeje

Po prodeji nemovitosti zajistíme odborné předání nemovitosti a přepis energií na nového majitele. Cítíme povinnost zařídit pro vás úplný servis, aby jste se nemusel(a) o nic starat. Zařídíme vše, kromě vašeho podpisu na smlouvě. Děláme to denně a rádi vám se vším pomůžeme.

Proč si vybrat REMAX Eso?

REMAX
REMAX
Protože my nemovitosti pouze nenabízíme. My je prodáváme! Úspěšnost prodeje 91 %.

Naše kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní profesionální služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny. Bez záloha a skrytých poplatků. Odměna je vyplacena až v okamžiku provedeného přepisu nemovitosti na nového vlastníka v katastru nemovitostí. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodařilo prodat, zaplatí veškeré náklady kancelář a klient nic neplatí. To je fér. Co říkáte? Vždy hájíme zájmy našich klientů.

Nejčastější dotazy

Tato smlouva je výhodná pro prodávajícího i makléře. Makléř se nebojí do marketingu a prodeje nemovitosti investovat více času a  peněz. Klient tak získá garanci rychlého prodeje za nejvyšší možnou cenu. Smluvně ošetřenou časovým obdobím, za kterou realitní makléř nemovitost prodá. My pouze neslibujeme, my se ve smlouvě písemně zavazujeme co pro vás uděláme!

Pokud však nemovitost nabízí více realitních kanceláří, tak si navzájem konkurují a tlačí prodejní cenu nemovitosti dolů, aby nemovitost prodali dříve než jejich konkurence a získali tak provizi. Nemají ale zájem s takovou nemovitostí ztrácet moc času a zejména prostředků s vidinou značně nejistého zisku.

Provize, kterou platí kupující se pohybuje mezi 3 až 5%. Přesné procento vám spočítáme ihned po bezplatném nacenění nemovitosti. Pokud vás přesvědčíme o našich kvalitách tak nic nebrání podepsání smlouvy. Dále jsou veškeré náklady na nás.
Pokud po podpisu exkluzivní smlouvy najdete kupujícího sami, vrátíme vám 30 % z domluvené odměny ze smlouvy. Necháváme si vždy jen odměnu za služby, které jsme vám skutečně poskytli.
Řízení prodeje bude mít na starost makléř se kterým podepíšete smlouvu, ale RE/MAX zaměstnává nebo spolupracuje s mnoha odborníky, kteří se na prodeji domu budou podílet. Od designérů, marketingových specialistů, techniků až po právní a finanční poradce. O nic se nemusíte starat a o všem budete informování .

Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně?

V případě, že se rozhodnete prodat svou nemovitost s naší pomocí, vyřídíme za vás veškeré záležitosti, oslovíme solventní zájemce. Nemovitost budeme propagovat na placených realitních serverech a sociálních sítích. S námi prodáte nemovitost rychle, bezpečně a bez zbytečných starostí.

Chci prodat nemovitost rychle a výhodně.