Vyberte si svého makléře.

Naši makléři

Naše práce nás baví. Proto ji děláme kvalitně s nadšením a vždy s maximálním důrazem na vaše potřeby. Vyberte si svého makléře.

Jak probíhá schůzka s makléřem?

Můžeme se sejít například u nás v kanceláři, nebo například v kavárně. Na schůzce vám vysvětlíme problematiku prodeje nemovitosti a zeptáme se vás na podrobnosti, které se týkají dané nemovitosti.

Rádi si poslechneme vaše požadavky a přání související s prodejem. Pak vám položíme několik otázek. Jaké jsou vaše požadavky na rychlost prodeje, jestli je již nemovitost připravena k prodeji nebo zda plánujete termín na později a další podrobnosti související s prodejem.

REMAX ESO Makléři

První schůzku je nejlepší provést přímo na místě, kde nemovitost stojí. Díky tomu mohu se vše zjednoduší a nemusíme vám pokládat tolik otázek, která vedou k navržení vhodné kupní strategie a určení tržní ceny. Dle zkušeností zabere první schůzka zhruba 30 až 45 minut času podle typu nemovitosti.

Za konzultaci, nacenění a veškeré informace při této schůzce nic neplatíte a ničím se nám nezavazujete.

Během schůzky vám podrobně vysvětlíme, jak prodej probíhá a co od prodeje můžete očekávat, co bude potřeba zařídit a co vše pro vás a vaši nemovitost uděláme. Rovnou si můžeme nastínit podmínky případné spolupráce, ať máte informace kompletní a můžete se tak lépe rozhodnout. To vše nezávazně. Jen vy sami si rozhodnete zda nemovitost budete chtít prodat s naší pomocí a případně za jakých podmínek.

Máte-li zájem o tuto nezávaznou konzultaci, zavolejte (+420) 722 422 422  nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Domluvit nezávaznou schůzku s makléřem

Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně?

V případě, že se rozhodnete prodat svou nemovitost s naší pomocí, vyřídíme za vás veškeré záležitosti, oslovíme solventní zájemce. Nemovitost budeme propagovat na realitních serverech a sociálních sítích. S námi prodáte nemovitost rychle a bez zbytečných starostí.

Chci prodat nemovitost rychle a výhodně.