Realitní kancelář - Realitní kancelář Liberec a Liberecký kraj | RE/MAX Eso
REMAX Prodej nemovitosti

Realitní kancelář Liberec

Prodáme i vaši nemovitost rychle, výhodně a bez starostí

Jsme experti na prodej bytů a domů v Liberci a okolí. Více než 92% nemovitostí prodáme za nejvyšší možnou cenu do dvou měsíců.

Při prodeji nemovitosti vás může jediná chyba stát statisíce v horším případě miliony. Každý krok je potřeba provést přesně a důkladně. U nás máte jistotu, že se vaše nemovitost během několika málo dnů prodá, bez rizik a za maximální cenu. To vše bez záloh a skrytých poplatků. Naše kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní profesionální služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny po dokončení prodeje. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodaří prodat, máte vše zdarma nic neplatíte. To je fér. Co myslíte?

Chci si domluvit nezávaznou schůzku

Nacenění nemovitosti a strategii prodeje u nás neplatíte

Pošlete nám informace o nemovitosti, kterou chcete prodat. Připravíme Vám vhodnou prodejní strategii a ideální cenu, za kterou nemovitost prodáte a neproděláte.

Podklady vám připravíme rychle – bez jakýchkoli závazků a zdarma.

 

Nacenit nemovitost a vypracovat prodejní strategii zdarma

Proč si vybrat REMAX Eso?

REMAX
REMAX
Protože my nemovitosti pouze nenabízíme. My je prodáváme! Úspěšnost prodeje 91 %.

Naše kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní profesionální služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny. Bez záloha a skrytých poplatků. Odměna je vyplacena až v okamžiku provedeného přepisu nemovitosti na nového vlastníka v katastru nemovitostí. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodařilo prodat, zaplatí veškeré náklady kancelář a klient nic neplatí. To je fér. Co říkáte? Vždy hájíme zájmy našich klientů.

Nejčastější dotazy

Tato smlouva je výhodná pro prodávajícího i makléře. Makléř se nebojí do marketingu a prodeje nemovitosti investovat více času a  peněz. Klient tak získá garanci rychlého prodeje za nejvyšší možnou cenu. Smluvně ošetřenou časovým obdobím, za kterou realitní makléř nemovitost prodá. My pouze neslibujeme, my se ve smlouvě písemně zavazujeme co pro vás uděláme!

Pokud však nemovitost nabízí více realitních kanceláří, tak si navzájem konkurují a tlačí prodejní cenu nemovitosti dolů, aby nemovitost prodali dříve než jejich konkurence a získali tak provizi. Nemají ale zájem s takovou nemovitostí ztrácet moc času a zejména prostředků s vidinou značně nejistého zisku.

Provize, kterou platí kupující se pohybuje mezi 3 až 5%. Přesné procento vám spočítáme ihned po bezplatném nacenění nemovitosti. Pokud vás přesvědčíme o našich kvalitách tak nic nebrání podepsání smlouvy. Dále jsou veškeré náklady na nás.
Pokud po podpisu exkluzivní smlouvy najdete kupujícího sami, vrátíme vám 30 % z domluvené odměny ze smlouvy. Necháváme si vždy jen odměnu za služby, které jsme vám skutečně poskytli.
Řízení prodeje bude mít na starost makléř se kterým podepíšete smlouvu, ale RE/MAX zaměstnává nebo spolupracuje s mnoha odborníky, kteří se na prodeji domu budou podílet. Od designérů, marketingových specialistů, techniků až po právní a finanční poradce. O nic se nemusíte starat a o všem budete informování .