K čemu je dobrá příprava nemovitosti před prodejem?

Home staging nemovitosti

Během pár hodin zvýšíme atraktivitu a hodnotu bytu o desítky procent.

Při koupi domu i bytu se zájemci rozhodují především podle atraktivity fotografií. Platí, čím působivější prezentace, tím větší zájem o nemovitost. Zároveň se zvyšuje prodejní cena.

Domluvit nezávaznou schůzku

Home staging

Hlavní výhody Home Stangingu

Nedaří se vám prodat nemovitost za částku, kterou si představujete? Zkuste nemovitost zatraktivnit.

Větší prodejní cena

Zútulnění a prosvětlení interiéru pod dohledem bytového designéra zvýší hodnotu nemovitosti až o stovky tisíc.

Atraktivnější prezentace

Atraktivní inzerát a působivé fotografie zaujmou na první pohled a inzerát nezapadne mezi ostatními.

Více zájemců

Čím atraktivnější je nemovitost, tím více zájemců o ní budete mít. Oslovíte širší okruh kupujících a můžete si vybírat.

Rychlejší prodej

Tajemstvím rychlého prodeje bytu je dokonalá prezentace. Útulný byt je pak více přesvědčí, že je to pro ně to pravé místo pro život.

Jak probíhá Home staging?

Home staging je příprava nemovitosti na focení prohlídky a následný prodej. Prodej bytu vyžaduje stejnou péči jako prodej jiného zboží. Pokud ho chcete výhodně a rychle prodat, musíte ho atraktivně zabalit a dostatečně prezentovat.

Home staging

1

Nezávazná konzultace

Nezáleží na tom, zda prodáváte nemovitost za pár set tisíc nebo za desítky milionů. Pod vedením dobrého designéra dokážeme díky home stagingu zhodnotit každý byt. Domluvte si nezávaznou schůzku nebo nám zavolejte a my vám vysvětlíme všechny detaily.

Home staging

2

Prohlídka nemovitosti

Vaši nemovitost si spolu s designérem prohlédneme a rozhodneme, co je potřeba změnit. Ani nezařízený byt není problém, dokážeme zajistit potřebné vybavení, které dovezeme a zapůjčíme na celé dobu, kdy bude probíhat prodej.

Home staging

3

Realizace home stagingu

Úpravu zařízeného bytu probíhá většinou 2 až 6 hodin. Upravíme polohu nábytku, doplníme a naaranžujeme bytové doplňky, prosvětlíme interiér. V případě potřeby pro nás není problém zařídit nejnutnější opravy.

Proč si vybrat REMAX Eso

REMAX
REMAX
Protože my nemovitosti pouze nenabízíme. My je prodáváme! Úspěšnost prodeje 91 %.

Naše kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny. Bez záloha a skrytých poplatků. Odměna je vyplacena až v okamžiku provedeného přepisu nového vlastníka v katastru nemovitostí. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodařilo prodat, zaplatí veškeré náklady kancelář a klient nic neplatí.

Nejčastější dotazy

Klienti, se kterými spolupracujeme exkluzivně mají home staging zdarma. Home staging se jinak pohybuje kolem 10 tisíc korun.
Vše ovlivní stav nnemovitosti. Průměrně příprava a focením zabere 2-6 hodiny. Čas budete znát dopředu.
Pokud by se nemovitost nepodařilo prodat, nic z našich služeb neplatíte. Home staging by byl tedy zdarma.
Prodejní cena se zvýší průměrně o 10%. U vybraných nemovitostí se nám ale podaří dosáhnout až 30%, což dělá několik set tisíc korun.
Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně?

Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně?

V případě, že se rozhodnete prodat svou nemovitost s naší pomocí, vyřídíme za vás veškeré záležitosti, oslovíme solventní zájemce. Nemovitost budeme propagovat na realitních serverech a sociálních sítích. S námi prodáte nemovitost rychle a bez zbytečných starostí.

Chci prodat nemovitost rychle a výhodně.