Proč je nezbytná správná cena?
REMAX Manažer

Ocenění nemovitosti zdarma

Správná cena nemovitosti je klíčová, pokud jí chcete prodat výhodně a rychle.

Základem úspěšného prodeje nemovitosti je správně nastavená prodejní cena. S kvalitním odhadem v ruce víte, jaká je reálná hodnota a získáte představu, za jak dlouho by se váš dům nebo byt mohl prodat. Prodávající se často snaží nastavit prodejní cenu příliš vysoko a zbytečně tak přichází o zájemce. Postupem času je nucen nabídkovou cenu postupně snižovat. Nemovitost se tak na trhu stává podezřelou. Naopak někteří realitní makléři se snaží nabídkovou cenu nastavit nízko, aby rychle prodali a získali svoji provizi.

Nacenit nemovitost zdarma

Prodejní strategie jako bonus

Ze zkušenosti víme, že pouze správná cena nezaručí úspěšný a bezstarostný prodej nemovitosti.

Proto vám připravíme i vhodnou prodejní strategii, která vám pomůže se vyvarovat nejčastějších chyb.

V případě, že se rozhodnete prodat svou nemovitost s naší pomocí, vyřídíme za vás veškeré záležitosti, oslovíme solventní zájemce, nemovitost budeme propagovat na placených realitních serverech a sociálních sítích. S námi prodáte nemovitost rychle a bez zbytečných starostí.

Cenu vaší nemovitosti odhadneme rychle – bez jakýchkoli závazků a zdarma.

 

Nezávazně nacenit nemovitost a vypracovat prodejní strategii zdarma

Jak určujeme reálnou cenu nemovitostí?

Každý dům i byt je jedinečný a stanovení jeho tržní ceny vyžaduje aktuální informaceléta zkušeností.

Cenové mapy

Cenové mapy

Na volně přístupných realitních serverech najdete pouze informace o nabídkových cenách. To ovšem nejsou ceny, za které se nemovitosti reálně prodali. Ty bývají  bbohužel často nižší. Ceny za které se nemovitosti skutečně prodali jsou uvedené v kupních smlouvách uložených na katastru nemovitostí. Odtud získáváme potřebná přesná data pro výpočet.
Realitní databáze

Realitní databáze

Díky přístupu do databáze celé sítě realitních kanceláří RE/MAX máme k dispozici důležité informace za jaké ceny a za jak dlouho se podobné nemovitosti té vaší v okolí prodaly.
Makléř REMAX Eso

Vlastní zkušenosti

Makléři RE/MAX prodali v severních Čechách přes 5 000 nemovitostí a proto přesně víme za jaké ceny se v regionu byty a domy prodávají. Jaká je aktuální nabídka a poptávka a co všechno ovlivňuje ceny nemovitostí v konkrétní lokalitě.

Jak probíhá odhad tržní ceny nemovitosti?

Základem kalkulace jsou informace, které nám o vaší nemovitosti sdělíte. Pouze tyto podklady, ale pro stanovení nejlepší možné ceny zdaleka nestačí. Proto dále vycházíme ze tří základních zdrojů – makléřských databází, cenových map a vlastních zkušeností. Díky tomu dokážeme stanovit prodejní cenu, která není zbytečně nízká, ale ani nereálně nadhodnocená. Přesně taková částka je zárukou rychlého a lukrativního prodeje.

 

Kontaktní formulář

1

Kontaktní formulář

K vypracování detailní analýzy od vás potřebujeme co nejvíce informací o prodávané nemovitosti. Prvním krokem je vyplnění kontaktního formuláře.

Doplnění důležitých informací

2

Doplnění důležitých informací

Pro co nejpřesnější výpočet, potřebujeme o vaší nemovitosti co nejvíce informací, proto vám před provedením odhadu zavoláme a zeptáme se na všechny detaily, které mohou ovlivnit výslednou cenu.

Vypracování odhadu a strategie

3

Vypracování odhadu a strategie

Až bude vše hotové, telefonicky se s vámi spojíme a sdělíme vám výsledek. Veškeré podklady vám zašleme na mail, ať si můžete vše důkladně a v klidu prostudovat.

Proč si vybrat RE/MAX Eso?

REMAX
REMAX
Protože my nemovitosti pouze nenabízíme. My je prodáváme! Úspěšnost prodeje 91 %.

Naše realitní kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní profesionální služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny. Bez záloh a skrytých poplatků. Odměna je vyplacena až v okamžiku provedeného přepisu nemovitosti na nového vlastníka v katastru nemovitostí. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodařilo prodat, zaplatí veškeré náklady makléř a klient nic neplatí. Vždy hájíme zájmy našich klientů.

Nejčastější dotazy

Bezplatným vypracováním odhadu vám chceme dokázat, že jsme profesionálové a nabízíme nadstandardní služby. Vysoká kvalita vypracovaného odhadu a prodejní strategie vám dá jasnou představu o našich kvalitách.
Vše ovlivní podrobnost informací o vaší nemovitosti. Pro dosažení přesného odhadu tržní ceny je ideální osobní prohlídka oceňované nemovitosti. Při té příležitosti vám realitní makléř zodpoví spoustu otázek a poradí vhodnou prodejní strategii.
Většinu odhadů zpracujeme do 4 pracovních dnů. Jen výjimečně trvá vypracování kalkulace a prodejní strategie déle.
Na trhu existují služby pro online odhad ceny nemovitosti. Tyto kalkulačky nedokáží zohlednit individuální vlastnosti vaší nemovitosti. Každá nemovitost je jedinečná a proto vyžaduje individuální přístup. Ten žádná  online kalkulačka nemůže nahradit. Výsledná cena se pak může lišit i o statisíce. Pokud chcete získat opravdu přesnou cenu vaší nemovitosti, volte osobní přístup zkušeného makléře.

Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně?

V případě, že se rozhodnete prodat svou nemovitost s naší pomocí, vyřídíme za vás veškeré záležitosti, oslovíme solventní zájemce. Nemovitost budeme propagovat na realitních serverech a sociálních sítích. S námi prodáte nemovitost rychle a bez zbytečných starostí.

Chci prodat nemovitost rychle a výhodně.