Realitní makléř Martin Chrpa

Martin Chrpa

realitní makléř

Jmenuji se Martin Chrpa a nemovitosti jsou mým celoživotním koníčkem. Bydlení je zázemím, které potřebujeme abychom se mohli naplno věnovat svým blízkým, zálibám i každodenním povinnostem. A tak jsem rád, že mohu svoji zálibu využít k řešení tak závažné životní situace a vnímám to jako své poslání. Proto rozsah svých služeb nijak neomezuji, důležité pro mne je, aby vše proběhlo v klidu a hlavně bylo kompletně dotaženo do cíle.


Vzdělání a ocenění:


Hodnocení klientů:

Vstřícné a pohotové řešení vzniklých problémů. Vlídné jednání během schůzek. Profesionalita při jednání s úřady, prodávajícím, kupujícím a při vyřizování písemností. Vyřešení prodeje pozemků bez časového zatížení prodávajícího.

Pavel Čech

S panem Chrpou se dobře spolupracovalo, na všem jsme se domluvili, byli jsme s ním spokojení.

Radka Pradeová

Vždy profesionální a přátelský. Poradí v každé situaci, pomůže s rozhodováním. Je to milý a inteligentní člověk, který podle všeho dělá svoji práci dobře a rád.

Michaela Houdková

Realitní makléř pan Chrpa je velmi ochotný, vyrovnaný a klidný pán. Pracuje velmi profesionálně, je schopen pomoci i v záležitostech, které při prodeji nebo koupi nemovitosti již nespadají do jeho povinností realitního makléře. Pokud bych do budoucna služeb realitního makléře potřebovala, určitě bych se obrátila právě na něho. Přeji mu hodně štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě.  

Jana Pokošová

Pan Martin Chrpa z realitní kanceláře RE/MAX Eso má velice profesionální vystupování, vždy se perfektně orientoval v jednotlivých fázích prodeje nemovitosti, okamžitě reagoval na vzniklé situace. Rovněž kompletní zajištění veškerých podpůrných dokumentů bylo samozřejmostí. Jednoznačně doporučuji především pro profesionalitu a osobní přístup.

Věra Hodková