Realitní makléř Martin Chrpa

Martin Chrpa

realitní makléř

Jmenuji se Martin Chrpa a nemovitosti jsou mým celoživotním koníčkem. Bydlení je zázemím, které potřebujeme abychom se mohli naplno věnovat svým blízkým, zálibám i každodenním povinnostem. A tak jsem rád, že mohu svoji zálibu využít k řešení tak závažné životní situace a vnímám to jako své poslání. Proto rozsah svých služeb nijak neomezuji, důležité pro mne je, aby vše proběhlo v klidu a hlavně bylo kompletně dotaženo do cíle.


Vzdělání a ocenění:


Hodnocení klientů:

Pan Martin Chrpa z realitní kanceláře RE/MAX Eso má velice profesionální vystupování, vždy se perfektně orientoval v jednotlivých fázích prodeje nemovitosti, okamžitě reagoval na vzniklé situace. Rovněž kompletní zajištění veškerých podpůrných dokumentů bylo samozřejmostí. Jednoznačně doporučuji především pro profesionalitu a osobní přístup.

V. Hodková - prodej domu Jablonec nad Nisou

Pan Chrpa je jeden z mála lidí na svém místě. Příjemné a zcela profesionální vystupování a jednání, kdykoli bych se na něj obrátila a to bez zaváhání

G. Křížová - prodej bytu Liberec

Vždy ochotný, pracuje nad rámec standardu.

M. Voříšek - prodej domu Desná

Profesionální přístup, odpověděl na všechny naše otázky, vše nám ochotně ukázal, dobrá a srozumitelná komunikace.

R. Průšová - prodej domu Desná

Pan Chrpa je velice ochotný prodejce. Pomohl mi vyřešit větší problém při prodeji, je s ním skvělá komunikace I přes problémy dovedl vše do zdárného konce za což mu velice děkuji, tohoto prodejce vřele doporučuji.

M. Pohořalý - prodej bytu Rokytnice nad Jizerou

Pan Chrpa byl naprosto profesionální a na jeho práci bylo úplné spolehnutí.

A. Charvátová - prodej bytu Rokytnice nad Jizerou

Vše super a profesionální.

J. Tuláčková - pronájem bytu Liberec

Spolehlivost, aktivní přístup, přátelská atmosféra při jednáních a to i s kupujícím, bezchybný postup při hledání kupce.

Prodej stavebního pozemku Jablonec nad Nisou

Vstřícné a pohotové řešení vzniklých problémů. Vlídné jednání během schůzek. Profesionalita při jednání s úřady, prodávajícím, kupujícím a při vyřizování písemností. Vyřešení prodeje pozemků bez časového zatížení prodávajícího.

P. Čech - prodej pozemků Desná

S panem Chrpou se dobře spolupracovalo, na všem jsme se domluvili, byli jsme s ním spokojení.

R. Pradeová - prodej domu Plavy

Vždy profesionální a přátelský. Poradí v každé situaci, pomůže s rozhodováním. Je to milý a inteligentní člověk, který podle všeho dělá svoji práci dobře a rád.

M. Houdková - prodej domu Plavy

Realitní makléř pan Chrpa je velmi ochotný, vyrovnaný a klidný pán. Pracuje velmi profesionálně, je schopen pomoci i v záležitostech, které při prodeji nebo koupi nemovitosti již nespadají do jeho povinností realitního makléře. Pokud bych do budoucna služeb realitního makléře potřebovala, určitě bych se obrátila právě na něho. Přeji mu hodně štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě.  

J. Pokošová