Realitní kancelář Liberec a Liberecký kraj | RE/MAX Eso

Prodej bytu 3+1, 70 m2, Liberec

Prodej bytu 3+1, 70 m2, Liberec
Prodej bytu 3+1, 70 m2, Liberec
Prodej bytu 3+1, 70 m2, Liberec

Exkluzivně nabízíme k prodeji  byt 3+1, 70 m2, v Liberci, ul. Balbínova.

Bytová jednotka se nachází v panelovém domě, o dvou vchodech. Dům prošel celkovou renovací. Je zateplen, má nová plastová okna. Okolí domu je velice klidné, obklopené zelení. Byt se nachází v druhém patře panelového domu. V domě je výtah. Topení a ohřev TUV zajišťuje teplárna Liberec, vaření je na el. sporáku. Dům je zásoben vodovodním řádem SčVK Liberec. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci.

Bytová jednotka se skládá z těchto místností - vstupní centrální velice prostorná chodba, kterou se z leva dostaneme do kuchyně, samostatného WC a zděné koupelny. Dále zde máme velký obývací pokoj, ze kterého je možno vstoupit do ložnice. Obývací pokoj má prostornou lodžií s výhledem do zeleně. A poslední pokoj je dětský pokoj. K bytu náleží sklepní koje, sušárna, kolárna. 

Byt je velice pěkně zrekonstruován, nová koupelna, nové WC, nové plovoucí podlahy. Krásná moderní kuchyňská linka je plně vybavena. Atypická ložnice včetně velké zrcadlové úložné stěny (šatny).

V blízkém okolí domu je veškerá občanská vybavenost: síť obchodních domů, základní a mateřská škola, restaurace, pošta, autobusová zastávka a mnoho dalšího.

S financováním pomůžeme. Rád Vás touto nemovitostí provedu.