Systém vzdělávání RE/MAX

Vzdělávání makléřů je v RE/MAX považováno za rozhodující pro profesionální uspokojení potřeb a požadavků všech klientů. V rámci pražské centrály působí RE/MAX Academie, která poskytuje komplexní systém kurzů a školení, od počátečních vstupních školení s prezenční účastí pro začínající makléře, až po dobrovolné online kurzy, které prohlubují znalosti dané problematiky.

Vstupní prezenční školení teoretických znalostí

Získání znalostí potřebných pro zahájení podnikatelské činnosti na pozici realitní makléř, získání orientace a seznámení s činnostmi, které jsou základem úspěšného startu profesní kariéry v RE/MAX.

Realitní právo

Ekonomika a finance

Daňová problematika

Praktické prezenční školení - realitní profesionál

Tento program byl vyvinut pro potřeby a rychlý růst začínajících realitních makléřů v České republice. Čerpá z mnohaletých zkušeností nejproduktivnějších realitních makléřů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Je postaven na znalostech vynikajících trenérů a mentorů při trénování realitních makléřů.

Program se v maximální míře zaměřuje na budování obchodu a dlouhodobých vztahů s klienty. Je postaven na praktických znalostech, proto drtivou většinu dovedností, které se budete učit, budete ihned aplikovat v praxi.

Trénink je veden vždy výhradně mentory, za nimiž stojí prokazatelné vynikající obchodní výsledky v pozici realitních makléřů, žádní teoretici bez praxe.

Školení jsou zakončená zkouškami.

Další kurzy

Online kurzy

E-kurzy

Webináře